4 października 2023

Nowa oferta kredytowa Banku BPS

Bank Spółdzielczy rozpoczął nową kampanię promocyjną. Celem kampanii marketingowej jest zdobycie nowych klientów. Kampania nosi „Wygodny Kredyt Gotówkowy”. Grupa BPS oferuje klientom produkt dopasowany do potrzeb i możliwości regionu, w którym zamieszkuje klient. Produkt ten oznacza świetne warunki cenowe oraz wachlarz możliwości przeznaczenia środków na dowolny cel.

Reklama Banku BPS

Od 17 sierpnia emitowany jest w telewizji 15- sekundowy spot promujący ” Wygodny Kredyt Gotówkowy”.  Motywem reklamy jest przedstawienie historii osób, którzy się za czymś rozglądają.  Packshot odkrywa, że obiektem ich zainteresowań jest Wygodny Kredyt Gotówkowy. W reklamie wygodę definiujemy poprzez łatwą dostępność pieniędzy oraz możliwość przeznaczenia ich na co chcemy.

Reklamy Banku Spółdzielczego wyświetlane saąw stacjach: TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat oraz w ich wybranych kanałach tematycznych, a także w Internecie – spot pojawi się na platformach VOD, player.pl i ipla.pl. Promocję wspiera kampania banerowa w Internecie, działania na portalu Facebook, a także dedykowany portal najblizejludzi.pl. Promocja kontynuuje kampanię realizowaną na przełomie 2014 i 2015 roku. W kreacji ponownie zastosowano zielony fotel i hasło #jakVIP, by podnosić rozpoznawalność marki Banków Spółdzielczych

Read Previous

Ubezpieczenie wyjazdu za granicę

Read Next

Zmiany Alior Banku

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Most Popular